KONST / Litografier / Färglitografi 12498056
nr 1249 8056
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 115/250. Motivet: 54x40
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:56:53
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.200 kr
6
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr
7
3.600 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)
7